Film na ochranu barvy s vysokým leskem

Lze Film Navoskovat?
I když můžete film voskovat, ujistěte se, že výrobek, který používáte, neobsahuje naftu nebo petrolej v koncentracích nad 5%a vyhýbejte se voskům, které obsahují barviva. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít náš ochranný filmový ochranný tmel XPEL Flawless Finish Paint nebo XPEL Ceramic Boost. Tento produkt byl speciálně vytvořen pro použití s polyuretanovými ochrannými fóliemi pro zajištění maximální ochrany a lesku, přičemž neobsahuje žádné přísady, které by časem způsobovaly změnu barvy.

Lze XPEL Nainstalovat Na Značky?
Ano. Ochranný film proti nátěru lze aplikovat na většinu hladkých lakovaných povrchů.

Jaká Je Očekávaná Životnost XPEL?
Na naše filmy řady ULTIMATE PLUS PLUS se poskytuje záruka 10 let. Tato záruka se vztahuje na: žloutnutí, barvení, delaminaci, praskání, loupání, bublání a další. Více informací o záruce najdete na naší stránce Informace o záruce

Mohu Na Film Použít Detailní Jíl?
Ano. Postup je stejný jako u běžných barev: navlhčete povrch lubrikantem, jako je XPEL Detail Spray nebo mýdlovou vodou, a poté povrch jemně vetřete hliněnou tyčinkou. V případě odolných skvrn od hmyzu, ptactva nebo tvrdé vody použijte jako mazivo pro detailní jíl univerzální odmašťovač, jako je Simple Green.

Jak Udržuji XPEL ULTIMATE PLUS?
Pro XPEL ULTIMATE PLUS není nutná žádná zvláštní údržba. Fólie však vydrží déle a bude se snáze čistit, pokud bude dvakrát ročně ošetřena ochranným filmovým tmelem XPEL Flawless Finish Paint Protection.

Lze Film XPEL Aplikovat Na Chrome?
Kterýkoli z našich filmů lze nainstalovat do prohlížeče Chrome, i když povrchová úprava bude vypadat trochu jinak, než kdyby byla ponechána bez ochrany. Doporučujeme, aby váš instalační technik aplikoval na požadovaný povrch malý vzorek, abyste se před rozhodnutím mohli podívat, jak vypadá.

Bude XPEL ULTIMATE PLUS Časem Žlutý?
Na XPEL ULTIMATE PLUS se poskytuje záruka 10 let na řadu problémů včetně žloutnutí. Více informací o záruce najdete na naší stránce Informace o záruce

Máte Barevnou Ochranu Laku?
Neustále pracujeme na špičkových fóliích a technologiích. Ohledně aktuální dostupnosti se obraťte na zákaznický servis na dotazy 800-447-9928.

Jak Hluboko Od Poškrábání Se Může Film Ještě Uzdravit?
Čirý nátěr je samoopravitelná vrstva a je tlustý přibližně 13 mikronů. Pokud je tato vrstva proniknuta, film se nezhojí.

Máte Poprvé Slevu Pro Kupujícího?
V tuto chvíli ne, kontaktujte prosím zákaznickou podporu pro více informací

Mohu Si Koupit Předem Nařezanou Fólii Pro Své Vozidlo?
Ano, naše předem nařezané soupravy jsou k dispozici k prodeji na našich webových stránkách www.xpel.com nebo zavoláním týmu zákaznické podpory na číslo 1-210-678-3700. Jelikož však instalace může být poměrně obtížná bez předchozích zkušeností nebo formálního školení, doporučujeme instalaci provést jedním z našich továrně vyškolených instalačních techniků. Chcete -li najít instalačního technika, který je vám nejblíže, navštivte náš instalační program a najděte instalačního technika ve vašem okolí.

Lze XPEL Nainstalovat Na Čelní Sklo?
Ne, ochrannou fólii XPEL Paint nelze na čelní sklo nainstalovat. Díky absorpci nárazu ochranné fólie na lak je index lomu fólie příliš odlišný od indexu čelního skla. Kvůli tomuto rozdílu dává jejich spojení dohromady zkreslení při pohledu skrz sklo, které by bylo pro cestující ve vozidle nepřijatelné.

Mohu Mít V Německu Nainstalovanou Fólii XPEL?
Ano. Máme instalátory dostupné po celém světě. Navštivte náš instalační program a najděte instalačního technika ve vašem okolí.

Bude Se TracWrap Držet Vinylem Zabaleného Auta?
Ano, TracWrap lze aplikovat na vinyl.

Kolik Stojí Ochranná Fólie Na Lak?
Prosím kontaktujte nás a rádi zpracujeme cenovou nabídku.

Co Když Byla Moje Instalace Provedena Nesprávně?
Vždy je nejlepší nejprve kontaktovat instalačního technika XPEL a vysvětlit své obavy. Děláme vše pro to, abychom udrželi síť instalátorů, kteří si stojí za jejich prací. Pokud po tom váš instalační program nemůže nebo nebude řešit vaše obavy k vaší spokojenosti, obraťte se prosím na náš tým zákaznických služeb. Dostanou vás do kontaktu se zástupcem XPEL pro vaši oblast, který bude pracovat na nalezení řešení tohoto problému.

Mohu Pokrýt Celé Své Vozidlo Fólií XPEL?
Ano. Většina hladkých lakovaných povrchů může být pokryta ochrannou fólií.

Lze XPEL Nainstalovat Do Mého Letounu Nebo Letadla?
Ochranný film proti nátěru lze aplikovat na jakýkoli hladký lakovaný povrch. Vzhledem k těsným tolerancím hmotnosti, vyvážení a dalších faktorů u některých letadel se však důrazně doporučuje poradit se s výrobcem letadla o přísných pokynech.

Jak Mohu VOSKOVAT Voskem, Aniž By Vypadal Lesklý?
Pokud chcete chránit svoji ochrannou fólii na nátěry STEALTH, doporučujeme použít náš ochranný nátěr na ochrannou fólii XPEL Flawless Finish Paint nebo XPEL Ceramic Boost. Při nanášení tmelu pracujte v malých oblastech a důkladně setřete veškerý přebytek, než přejdete k další části. Vyzkoušejte nenápadné místo pro aplikační techniku, protože instalace je obtížná díky saténovému povrchu.

Mohu Své Auto Spustit Prostřednictvím Automatické Myčky Aut?
Ano, ale počkejte alespoň 48 hodin po instalaci, aby mohla fólie úplně zaschnout.

Co Se Stane, Když Na Film Nanesete Rozpouštědlo Acry?
Akrylové rozpouštědlo nebo jakékoli jiné rozpouštědlo na bázi xylenu nepoškodí film, pokud v něm nebude delší dobu sedět. Chcete -li použít tento typ rozpouštědla na film (k odstranění skvrn atd.), Navlhčete výrobek mikrovláknovým ručníkem a otřete film na jednu nebo dvě minuty. Pokud skvrna zůstane, nechte rozpouštědlo odpařit a postup opakujte.

Lze XPEL Nainstalovat Na Lodě A Jiná Plavidla?
Ano, i když XPEL lze instalovat na námořní lodě a plavidla, přečtěte si prosím záruku na příslušné povrchy.

Mohu Použít Tlakový Čistič A Jak Brzy Po Instalaci?
Ano, na ochranné fólie XPEL lze použít tlakové čističe za předpokladu, že fólie po instalaci (obvykle 48 hodin) úplně zaschne a za předpokladu, že vysokotlaká voda není namířena přímo na okraje fólie.

Mohu Si Sám Nainstalovat Ochranný Nátěr XPEL ULTIMATE PLUS?
Kromě nejjednodušších panelů karoserie je aplikace ochranné fólie laku procesem, který k získání uspokojivých výsledků vyžaduje mnoho zkušeností a školení. Složené křivky přítomné na většině povrchů vyžadují, aby byla fólie velmi kontrolovaně natažena a stlačena, aby byla zajištěna správná přilnavost, aniž by došlo ke zkreslení lepidla. Důrazně se proto doporučuje, aby byla fólie profesionálně nainstalována.

Pokud Na STEALTH Nanesu Keramický Povlak, Bude Lesklý?
Záleží na povlaku. Některé mohou prohloubit povrch, zatímco jiné mohou přidat nežádoucí lesk. Před potažením chráněného panelu doporučujeme nátěr vyzkoušet na vzorkovníku nepoužitého filmu nebo na nenápadném místě. Doporučujeme použít keramický povlak XPEL FUSION PLUS, náš keramický povlak byl navržen s ohledem na barvu a ochrannou fólii XPEL Paint.

Po Odstranění Fólie Poškodí Lak Vozidla Lak?
Je velmi nepravděpodobné, že by fólie na ochranu laku poškodila lak OEM. Nátěrové systémy používané na moderních montážních linkách dnes produkují minimální pevnost spoje mezi panelem a barvou 16 MPa a maximálně 25 MPa v závislosti na barvě, iridescenci a použitém systému. Vazba našeho filmu k lakovanému povrchu v normálním stavu (bezprostředně po instalaci) je 0,0753 MPa. I po letech tepla a slunce se vazba mezi filmem a barvou zvyšuje na pouhých 0,17 MPa. V absolutně nejhorším scénáři to znamená , že vazba tovární barvy na panel je více než 94krát silnější než vazba našeho filmu s barvou. V nejlepším případě je barva 332krát silnější.
Jak již bylo řečeno, stále se doporučuje nechat odborníka film odstranit v souladu s našimi zveřejněnými pokyny.

Mohu Mít XPEL Nainstalován Přes Můj Vinylový Obal Nebo Závodní Pruhy?
Ano. Film XPEL lze aplikovat na vinylový obal nebo grafiku. Pokud však existují nějaké tvrdé hrany, které musí film překročit (jako v případě pruhů), mohlo by to mít za následek zachycení vzduchu podél této hrany.

Lze XPEL Nainstalovat Na Světlomety A Mlhovky Vašich Vozidel?
Ano, XPEL lze nainstalovat na světlomety a mlhovky vašich aut

Jak Mohu Prát Film, Mohu Použít Rychlý Detailer Nebo Sprej Na Detaily?
Pro zvýšení čistoty a kluzkosti doporučujeme použít myčku aut XPEL Rinse Free v kombinaci s XPEL Detail Spray a Ceramic Boost.

Lze XPEL Aplikovat Na Vozidlo, Které Prošlo Lakováním?
Ano. Ačkoli můžete film instalovat na jakoukoli kvalitu retušování, nejlepšího možného vzhledu dosáhnete, pokud bude retušovaná oblast po nanesení barvy vybroušena hladce a zbroušena.

Lze Fólii XPEL Nainstalovat Na Lesklé Vnitřní Panely Mého Auta?
Ano. XPEL ULTIMATE PLUS lze aplikovat na jakýkoli hladký povrch, i když je třeba věnovat pozornost jakékoli elektronice a/nebo spínačům, aby se instalační kapaliny nedostaly do citlivých oblastí.

Lze XPEL Ochrannou Fólii Nainstalovat Na Zcela Nové Vozidlo?
Ano, většina továrních barev je zcela vytvrzena, než auto vůbec opustí montážní linku.

Co Mohu Použít K Čištění Filmu, Pokud Čistič Filmu Nefunguje?
XPEL Film Cleaner je obecně navržen tak, aby odstranil špínu, špínu a oleje z ochranného filmu na laku, které časem žloutnou. K odstranění skvrn od jiných látek, jako je hmyz, ptačí trus nebo jiné sloučeniny, použijte aceton nebo ředidlo na lak s měkkým hadříkem z mikrovlákna.

Pokud Dostanu Částečný Obal Předního Konce, Bude Okraj Filmu Znatelný?
Zatímco okraj filmu je vidět z určitých úhlů, lidé si ho obecně nevšimnou, pokud jej nehledají. Pokud je však auto špinavé a prach a nečistoty se mohou shromažďovat po okraji filmu, bude to znatelnější. Jakmile bude auto vyčištěno, bude opět obtížné ho odhalit, pokud jej nebudete hledat.

Kousek Silničního Odpadu Poškrábal Film Na Mém Autě. Vyléčí Se To Samo?
Samoléčící čirý lak našich fólií ULTIMATE PLUS a STEALTH je navržen tak, aby se sám opravil od vířivých skvrn a lehkých škrábanců od myček aut atd. Pokud kus nečistot pronikl skrz čirý lak na filmu až do konce, neléčí se sám. Jediným způsobem, jak to opravit, by bylo vyměnit kus filmu.

Jak Mohu Odstranit Přebytečné Lepidlo Poté, Co Jsem Sám Odstranil Film?
Pokud po odstranění zbyde lepidlo, můžete použít odstraňovač lepidla pro všeobecné použití, který se často nachází ve vašem místním obchodě s náhradními díly nebo domácími potřebami.

Převede Se 10letá Záruka Na ULTIMATE PLUS Na Jiného Majitele Při Prodeji Auta?
Záruka na filmovou řadu XPEL ULTIMATE PLUS je přenosná na jiného majitele s dokladem o koupi.

Jakmile Bude Film Odstraněn Z Mého Vozidla, Mohu Jej Znovu Použít Na Jiném Vozidle?
Ne, jednou nanesený a odstraněný film nelze znovu použít.

Mohu Nainstalovat Ochrannou Fólii XPEL Na Hliníkové Nebo Kartáčované Kovové Akcenty Na Auto?
Kteroukoli z našich fólií na ochranu laku lze instalovat na hliník nebo kartáčovaný kov, ačkoli mohou do určité míry změnit vzhled v závislosti na zvolené fólii. Doporučujeme, aby vám instalační technik před úplnou instalací nanesl na příslušný povrch malý vzorek fólie, který určí jeho vzhled.

Jaký Je Nejlepší Lak Na Vaše Auto Poté, Co Jste Ho Nechali Zabalit XPEL ULTIMATE PLUS?
Doporučujeme použít náš ochranný filmový tmel XPEL Flawless Finish Paint Protection. Tento produkt byl speciálně vytvořen pro použití s polyuretanovými ochrannými fóliemi pro zajištění maximální ochrany a lesku, přičemž neobsahuje žádné přísady, které by časem způsobovaly změnu barvy. Doporučujeme také XPEL Detail Spray a/nebo Ceramic Boost pro větší kluzkost a snadné čištění.

Můj Prodejce Automobilů Použil Na Mé Vozidlo Nátěr Na Lak, Mohu Nechat XPEL Nainstalovat Přes Tento Ochranný Prostředek?
Vosky, tmely a ochranné prostředky jsou obvykle navrženy tak, aby snížily povrchovou energii barvy, usnadnily její čištění atd. Snížení povrchové energie sníží schopnost fólie přilnout k barvě a může způsobit dlouhodobé problémy s přilnavostí. Z tohoto důvodu obecně doporučujeme před instalací odebrat tyto typy produktů. Pokud mají být použity tyto typy nátěrů, doporučujeme je aplikovat PO instalaci naší ochranné fólie na lak.

Mohu Na Film Nanést Keramický Povlak A Jak To Ovlivňuje Funkci Samoléčení XPEL?
Ano, na filmy lze nanášet povlaky. Přidání povlaku nezabrání samoregeneraci filmu. Nátěry mohou na film přidat ochrannou vrstvu, která v závislosti na povlaku může poskytnout různé vlastnosti (pro více informací kontaktujte svého instalatéra nebo společnost zabývající se nátěry). Tato další potahová vrstva se v závislosti na naneseném povlaku může, ale nemusí samovolně hojit. Jakmile se povlak opotřebuje a zhorší, samoléčebné vlastnosti XPEL ULTIMATE PLUS a STEALTH zůstanou. Doporučujeme keramický povlak XPEL FUSION PLUS. Naše keramika byla vyvinuta speciálně pro lak a ochrannou fólii XPEL Paint.

Mohu Mít Na Svůj Keramický Povlak Nainstalovanou Ochrannou Fólii XPEL?
Nedoporučujeme to, protože to může mít za následek špatnou přilnavost k lakovaným povrchům. Doporučuje se profesionální odstranění keramického povlaku. XPEL FUSION PLUS můžete nainstalovat na ochrannou fólii XPEL Paint Protection Film. Další podrobnosti vám poskytne místní instalační program.

Jak Odstraníte Materiál A Jaké Zbytky Nebo Stopy Zanechá Na Čirém Laku?
Podívejte se na schéma na www.xpel.com/care a nezapomeňte ke změkčení a zahřátí lepidla použít napařovač nebo horkovzdušnou pistoli. To poskytne nejlepší možné výsledky a zanechá za sebou jen málo lepidla. Jakékoli stopy zbytků, které zůstanou, lze odstranit jakýmkoli komerčně dostupným odstraňovačem lepidla, který je bezpečný pro automobilový lak.

Jaký By Byl Nejlepší Způsob Ochrany Vahadel Na Mém Nákladním Vozidle Před Poškozením Kameny A Úlomky Silnic?
Pro většinu nákladních vozidel a SUV nabízíme předem vyřezané kolébkové panely, které lze profesionálně nainstalovat naší nezávislou sítí prodejců. Chcete -li získat nabídku, navštivte náš instalační program pro instalačního technika ve vašem okolí.
Vyrábíme také sadu pro kutilské panely, která pomáhá chránit vaše kolébkové panely. Tento produkt je k dispozici v naší fólii XPEL ULTIMATE PLUS nebo v naší fólii XPEL ARMOR. ULTIMATE PLUS je náš čirý samoregenerační ochranný film, zatímco ARMOR je robustní film, který je černý a má texturu podobnou spreji v ložní vložce.

Můžete Zabalit Celé Auto Stejným Způsobem, Jakým Můžete Barvit Vozidlo (Nejprve Demontovat) Z Velkých Kusů Ochranné Fólie Na Lak?
Ano, za předpokladu, že vám i instalatérovi toto riziko vyhovuje, na filmu není nic, co by tomu bránilo. Máme také návrhy pro většinu panelů karoserie na téměř každém vozidle, což by umožňovalo instalaci bez demontáže vozidla.

Mohu Na Vinylovou Ochrannou Fólii XPEL Nainstalovat Vinylový Proužek A Budu Schopen Pruh Odstranit, Aniž Bych Poškodil Jasnou Ochranu?
Ano, na film můžete nainstalovat vinyl. Doporučujeme počkat 48 hodin po instalaci, než tak učiníte. Pokud je odstraněn správně, můžete také odstranit proužek bez poškození fólie.

Vytváříte Čirý Film, Který By Mohl Být Použit K Ochraně Čelního Skla, Aniž By Došlo Ke Zkreslení Pohledu Nebo Rozbití Skla V Důsledku Roztažení/Smrštění?
Ne. V současné době nenabízíme ochrannou fólii na čelní sklo.

Když Nosím Polarizované Sluneční Brýle, Zdá Se, Že Má Můj Ochranný Filmový Nátěr Vady A Zkreslení, Proč Tomu Tak Je?
Toto je velmi běžný jev u ochranných fólií na barvy všech značek. Souvisí to s rozdílem v indexu lomu mezi vrstvou filmu a barvou na autě. Je to nejnápadnější na složených zakřivených površích, protože film musí být natažen přes tyto oblasti, aby mohl být instalován bez vrásek. Když se film natáhne, v těchto oblastech se mírně ztenčí, což způsobí jev viděný skrz polarizační brýle.

Může se také vyskytnout na rovných površích, když instalatér potřebuje použít schnoucí roztok (na rozdíl od skluzového roztoku), jako je alkohol a voda, aby získal potřebnou vazbu k nátěru. Je to dáno rozdílem ve viskozitě tekutin a jejich vlivem na vlastnosti lepidla.
Polarizované brýle mají tento efekt na několika různých vícevrstvých površích (nejen ochranných fóliích) ze skla nebo plastu.

PŘIPOJ SE K NÁM

ZÍSKEJ AKČNÍ NABÍDKY A DALŠÍ NOVÉ
INFORMACE DO E-MAILU.

© 2022 All in Guys Garage, Inc. All Rights Reserved.

Nahoru
PŘIJMOUT COOKIES

Abychom Vám mohli zajistit nejlepší možný zážitek z prohlížení tohoto webu, rádi bychom Vás požádali o souhlas s využitím jednotlivých dat pro nás i naše partnery. K Vašim datům se budeme chovat zodpovědně. Kliknutím na tlačítko SOUHLASÍM můžete souhlas udělit.

Podrobné nastavení souborů

Níže můžete zvolit, jaké typy cookies můžeme zpracovávat.

Technické cookies

Technické cookies jsou nepostradatelné pro správné fungování tohoto webu a nelze je tedy vypnout.
Zobrazit více informacíBez tohoto typu cookies by web nebylo možné správně využívat. Jedná se zejména o pomocné hodnoty znázorňující Vaše volby, nastavení a zobrazení jednotlivých prvků.
Skrýt více informací

Analytické cookies

Analytické cookies nám pomáhají se neustále zlepšovat.
Zobrazit více informacíTento typ cookies slouží např. k analýze návštěv, výkonu webu nebo reklamních kampaní. Získaná data nejsme schopni spojit s konkrétním uživatelem a jsou tedy zpracovávány hromadně na úrovni obecné statistiky.
Skrýt více informací

Marketingové cookies

Marketingové cookies používáme my a naši partneři, abychom Vám mohli nabídnout relevantní obsah.
Zobrazit více informacíPomocí marketingových cookies Vám můžeme zajistit relevantní nabídku. V případě, že tento typ cookies nepovolíte, nezajistíte tak, že se Vám již reklamní sdělení nebudou nabízet, ale nebudou pro Vás nejspíše zajímavá.
Skrýt více informací